Nawigacja

Aromaterapia w menopauzie

Zamieszczono: 17 styczeń

Aromaterapia jest jedną z najpopularniejszych metod medycyny niekonwencjonalnej.

W przypadku kobiet w okresie menopauzy możemy olejki zastosować w celu wzmocnienia i relaksu. W przypadku menopauzy stosuje się olejek geraniowy, który dodatkowo stosowany jest przy napięciach nerwowych, depresji, zaburzeniach w krążeniu, zmiennych nastrojach emocjonalnych.

  • Decleor Aromaplasty Iris - Stymulujący zabieg opóźniający oraz minimalizujący procesy starzenia się skóry. Dzięki właściwościom drenującym, antystresującym i regenerującym wygładza zmarszczki i rzeźbi owal twarzy. Pobudza skórę do odnowy, koi, łagodzi, nawilża i wygładza, pozostawiając ją niezwykle delikatną, ale i odporną na działanie wolnych rodników oraz szkodliwych czynników zewnętrznych.

Co to za strona?

Każda z nas bez względu na wiek chce wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Kobiety z trwogą myślą o zbliżającej się menopauzie, traktując ten okres jako koniec kobiecości, same dla siebie stają się mniej wartościowe i godne uwagi. Mamy nadzieję, że uda nam się pokazać, że menopauza nie jest chorobą, że wszystkie kobiety przechodzą menopauzę, jak również to, że możemy się do niej przygotować, a także bardzo dobrze radzić sobie w jej trakcie.

Sieć blogów

Jesteśmy stroną wyróżnioną w sieci blogów tematycznych 1oo.pl. Gorąco polecamy zainstalować aplikację Dropbox.

Kanał Informacyjny

Zasubskrybuj nasz kanał RSS